Marki

 • Dedra

  Dedra

  Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, dobrej jakości, a jednocześnie dostępnych cenowo. Dbamy o potrzeby naszych klientów, mając na uwadze komfort i wygodę pracy. Staramy się spopularyzować na polskim rynku produkty sprawdzone na rynkach zagranicznych w najlepszej relacji jakości do ceny.

 • ESAB

  ESAB

  Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie produkcji urządzeń i materiałów do spawania i cięcia. Nasze innowacyjne, cieszące się uznaniem na świecie urządzenia i rozwiązania są opracowywane przy udziale naszych klientów i konstruowane w oparciu o wiedzę i dziedzictwo globalnego lidera branży produkcyjnej.

 • Kuźnia

  Kuźnia

  W naszej Fabryce produkcja narzędzi ręcznych ma najdłuższą i nieprzerwaną historię. Już od samego początku istnienia kuźni produkowano tutaj narzędzia wykorzystywane przez przemysł, rzemiosło oraz rolnictwo. Na przestrzeni, prawie 130-letniej historii wyroby nieustannie ewoluowały, aby sprostać rosnącym wymaganiom użytkowników. Od samego początku stawialiśmy na merytoryczną jakość, z której znane są narzędzia z sułkowickiej „KUŹNI”. Na przestrzeni ostatnich lat wiele wysiłku włożyliśmy także w zapewnienie estetyki i atrakcyjnego  wyglądu zewnętrznego wyrobów.

 • Toya

  Toya

  Tworzymy narzędzia, które polepszają komfort pracy i codziennych zajęć. Spełniamy potrzeby użytkowników o różnym poziomie zaawansowania – w wielu branżach i dziedzinach życia.

 • Yato

  Yato

  Producent narzędzi, elektronarzędzi